,

3Dconnexion CadMouse (3DX-700052)

4,990.00 

+ Free Shipping

3Dconnexion Миша CadMouse

Артикул: 3DX-700052 Категорії: ,

Інтелектуальний ергономічний дизайн
Часи натискання коліщатка миші для навігації залишилися в минулому завдяки спеціалізованої середньої кнопці миші 3Dconnexion CadMouse.
Натискати її набагато зручніше, ніж коліщатко прокрутки. Оскільки поліпшення умов для роботи, дозвілля та ігор професійних користувачів САПР є нашим головним завданням, ми створили стильний і ергономічний матово-чорний корпус зі сталевими елементами, постійно підтримує вашу руку в зручному природному положенні.

Виконуйте масштабування так, як вам зручно
На відміну від інших мишей 3Dconnexion CadMouse створена спеціально для користувачів САПР.

Завдяки функції QuickZoom миші 3Dconnexion ви зможете з легкістю збільшувати або зменшувати тривимірне геометричне зображення одним натисканням кнопки для великого пальця. Однак користувачам, які звикли до коліщатка прокрутки, не варто хвилюватися: інтелектуальне коліщатко прокрутки має “Щелчкова” режим для точного масштабування в додатках САПР або при швидкісний прокручуванні з ефектом інерції в браузерах і документах.

Керуйте курсором з інженерної точністю
3Dconnexion CadMouse забезпечить вам абсолютно точний контроль, завдяки передовому лазерному сенсору.

З огляду на роздільна здатність
8200 точок на дюйм і інтенсивність опитування 1000 Гц (швидкість реагування 1 мілісекунда), ви зможете переміщати курсор точно куди вам потрібно і коли необхідно. Що стосується рівня точності, професійні користувачі САПР вимагають найкращих показників і заслуговують їх.

Легкий доступ до найбільш часто використовуваних команд
Кнопка управління жестами відкриває радіальне меню для конкретного додатка або середовища, щоб ви могли застосовувати найбільш часто використовувані команди простим жестом миші.

Миша 3Dconnexion CadMouse забезпечує оптимальну роботу з САПР без зайвих натискань.

Гладка, як шовк. Тиха, як миша.
Наше завдання полягає в наданні людям можливості поліпшити і прискорити процес проектування, а також зробити його більш зручним. Саме тому ми ретельно вивчили вплив матеріалів і дизайну на статичну і кінетичне тертя під час руху миші. Миша 3Dconnexion CadMouse оснащена ніжками оптимальної форми з матеріалу PTFE, що забезпечують мінімальне статичне тертя, а отже і практично безшумну роботу.

Створені один для одного
При підключенні 3Dconnexion CadMouse до 3D-миші 3Dconnexion, наприклад SpaceMouse Pro або SpaceNavigator, ви отримаєте неперевершені результати.
За допомогою 3D-миші ви плавно розміщуєте об’єкт або ракурс, а за допомогою CadMouse – з легкістю вибираєте і створюєте об’єкти. Це незрівнянний природний і комфортний стиль роботи. Миша 3Dconnexion CadMouse і наша лінійка 3D-мишей не просто володіють чудовою сумісністю. Вони були створені одне для одного.
Докладніше: https://elmir.ua/ua/mice/mouse_3dconnexion_cadmouse_3dx-700052.html

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “3Dconnexion CadMouse (3DX-700052)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик