,

3Dconnexion CadMouse Pro (3DX-700080)

6,279.00 

+ Free Shipping

3Dconnexion CadMouse Pro

Артикул: 3DX-700080 Категорії: ,

3DconnexionCadMouse Pro розроблена з урахуванням всієї специфіки роботи фахівців САПР. Це повнорозмірна миша з чудовою ергономікою, високою точністю і легким доступом до команд програм.
Професійні масштабування і прокрутка.
Фахівці, що працюють з 3D об’єктами, потребують високої точності при масштабуванні, прокручуванні, переміщенні та інших діях. У CadMouse Pro представлені всі можливості для комфортної роботи: драйвер 3DxWare 10, вдосконалене коліщатко Smart Scroll Wheel 2, оптимально розміщені кнопки QuickZoom, точний оптичний датчик.

Третя кнопка.
Для більш легкого і швидкого доступу до додатків, додана середня кнопка миші. Для її натискання використовується на 60 г менше сили, ніж при натисканні колеса прокрутки.
Кут нахилу.
Ще більше зручності при роботі завдяки кутовій формі миші, яка зменшує навантаження на сухожилля і м’язи, а також робить положення рук максимально природним.
Турбота про великий палець.
Вигнута підставка для великого пальця забезпечує найбільш зручне і природне його розміщення. Плюс це швидкий доступ до бічних кнопок.
Увігнуті кнопки.
Ще більше зручності при роботі забезпечують 3 клавіші з увігнутою формою, за рахунок якої кінчики пальців опиняються в самому оптимальному положенні.

Більше комфорту, менше напруги
Завдяки кутовій формі CadMouse Pro створює більш природне положення руки, зменшуючи дискомфорт у м’язах і сухожиллях, який часто виникає при роботі з традиційними мишами.

Ідеальна підставка для великого пальця
Доповнюючи похилу форму, вигнута підставка для великого пальця забезпечує ергономічне природне місце для утримання миші та легкий доступ до бічних кнопок.
Продуктивність і точність.
Оптичний датчик 7200 DPI, частота відгуку 1000 HZ, ніжки з PFTE забезпечують контрольовану високу продуктивність при роботі.
Важливою перевагою CadMouse Pro є її довговічність. Середньостатистичний фахівець САПР натискає на кнопки миші кілька тисяч разів протягом робочого дня. Дана миша витримує більше 50 мільйонів натиснень на основні робочі кнопки.
Швидкий доступ до команд.
3Dconnection CadMouse Pro проста і зручна у використанні. Кнопка “Жест” надає швидкий доступ до радіального меню та самим затребуваним командам програми.
Програмне забезпечення 3Dconnexion 3DxWare 10 дає користувачеві можливість вибору попередніх налаштувань або швидкого створення меню за власним смаком.
Драйвер 3DxWare 10 працює з усіма пристроями 3Dconnexion.

Швидке масштабування
Функція QuickZoom проста у використанні: просто натискайте великі кнопки, щоб збільшити або зменшити масштаб положення курсору на кресленні або 3D-моделі; точно налаштуйте рівень масштабування, продовжуючи утримувати відповідну кнопку натиснутою.

Легкий доступ до команд програми
Натискання верхньої кнопки за колесом прокрутки Smart Scroll Wheel 2 відкриває радіальне меню для конкретної програми або середовища, надаючи користувачам САПР доступ до улюблених команд простим жестом миші. Програмне забезпечення 3DxWare 10 дозволяє створювати власні радіальні меню для кожного середовища САПР.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • 7 кнопок
 • 5 програмованих кнопок
 • Ергономічна форма для комфортних сесій САПР
 • Спеціально розроблені ніжки з ПТФЕ
 • Smart Mouse Wheel 2
 • QuickZoom
 • Налаштування роздільної радіальне меню
 • Оптичний датчик з високою роздільною здатністю 7200 точок на дюйм
 • Частота опитування: 1.000 Гц
 • Розміри (ДхШхВ): 126х74х44 мм
 • Вага: 110 г.
Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “3Dconnexion CadMouse Pro (3DX-700080)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик