,

3Dconnexion CadMouse Pro Wireless (3DX-700116)

7,527.00 

+ Free Shipping

3Dconnexion CadMouse Pro Wireless

Артикул: 3DX-700116 Категорії: ,

CadMouse Pro Wireless – це повнорозмірна миша, розроблена спеціально для сучасних професіоналів у галузі САПР. Завдяки чудовій ергономіці, спеціальній середній кнопці, оптичному сенсору з високою роздільною здатністю, тривалості роботи до 2 місяців без підзарядки* та 50 мільйонам натискань для щоденного використання фахівцями з САПР, CadMouse Pro Wireless є основою будь-якого набору інструментів для САПР. 3DconnexionCadMouse Pro Wireless розроблена з урахуванням всієї специфіки роботи фахівців САПР. Це повнорозмірна миша з чудовою ергономікою, високою точністю і легким доступом до команд програм.

Ергономічний дизайн
Оптимізована форма для природного розташування зап’ястя зі спеціальною середньою кнопкою миші

Максимальна довговічність
Високоякісні, довговічні перемикачі, виготовлені з міцних компонентів і матеріалів

Висока продуктивність
Акумуляторна батарея великої ємності та високоточний оптичний сенсор

Розумне коліщатко миші
Плавна прокрутка та масштабування Tick-to-Tick в CAD-програмах

QuickZoom
Легко збільшуйте та зменшуйте масштаб геометрії одним клацанням миші

Кнопка для професіоналів САПР
Середню кнопку миші розроблено спеціально для користувачів САПР, яким потрібна третя кнопка для доступу до функцій програми. Використовуючи майже на 60 г менше зусилля, ніж при натисканні колеса прокрутки, середня кнопка миші ідеально підходить для роботи з CAD-програмами.

Завдяки кутовій формі, CadMouse Pro Wireless створює більш природне положення руки, зменшуючи дискомфорт у м’язах і сухожиллях, який часто виникає при використанні традиційних мишей.

Ідеальна підставка для великого пальця
Доповнюючи похилу форму, вигнута підставка для великого пальця забезпечує ергономічне природне місце для утримання миші та легкий доступ до бічних кнопок. 

Увігнута форма кнопок
Три основні кнопки бездротової миші CadMouse Pro Wireless мають увігнуту форму, яка допомагає кінчикам пальців знаходити ідеальне положення, що забезпечує органічне, природне відчуття.

Природне продовження руки
Поєднання ергономічного дизайну та інтелектуального програмного забезпечення в повнорозмірній миші створює органічний робочий процес, який ви можете відчути на дотик.

Середньостатистичний користувач САПР клацає тисячі разів протягом робочого дня. Миша CadMouse Pro Wireless витримує понад 50 мільйонів натискань основних кнопок, забезпечуючи користувачам механічну довговічність, яку професіонали САПР очікують від продуктів преміум-класу. Зносостійкі ніжки зі зносостійкого політетрафторетилену (PTFE) з низьким коефіцієнтом тертя забезпечують плавність і точність рухів CadMouse Pro Wireless довше, ніж у звичайної миші. 3-річна гарантія в поєднанні з продуманою до дрібниць конструкцією означає, що професіонали САПР будуть користуватися бездротовою мишею CadMouse Pro Wireless протягом багатьох років.
Професійні масштабування і прокрутка.
Фахівці, що працюють з 3D об’єктами, потребують високої точності при масштабуванні, прокручуванні, переміщенні та інших діях. У CadMouse Pro представлені всі можливості для комфортної роботи: драйвер 3DxWare 10, вдосконалене коліщатко Smart Scroll Wheel 2, оптимально розміщені кнопки QuickZoom, точний оптичний датчик.
Три види підключення.
Оптимальне підключення в будь-якому місці за допомогою Bluetooth Low Energy, універсального приймача 3Dconnexion або кабелю micro USB.
Підзарядна літієво-полімерна батарея дозволяє користуватися мишею до 3-х місяців. 2-х хвилинної підзарядки вистачить на цілий робочий день. Повністю акумулятор заряджається за 7 годин.
Третя кнопка.
Для більш легкого і швидкого доступу до додатків, додана середня кнопка миші. Для її натискання використовується на 60 г менше сили, ніж при натисканні колеса прокрутки.
Кут нахилу.
Ще більше зручності при роботі завдяки кутовій формі миші, яка зменшує навантаження на сухожилля і м’язи, а також робить положення рук максимально природним.
Турбота про великий палець.
Вигнута підставка для великого пальця забезпечує найбільш зручне і природне його розміщення. Плюс це швидкий доступ до бічних кнопок.
Увігнуті кнопки.
Ще більше зручності при роботі забезпечують 3 клавіші з увігнутою формою, за рахунок якої кінчики пальців опиняються в самому оптимальному положенні.
Продуктивність і точність.
Оптичний датчик 7200 DPI, частота відгуку 1000 HZ, ніжки з PFTE забезпечують контрольовану високу продуктивність при роботі.
Важливою перевагою CadMouse Pro є її довговічність. Середньостатистичний фахівець САПР натискає на кнопки миші кілька тисяч разів протягом робочого дня. Дана миша витримує більше 50 мільйонів натиснень на основні робочі кнопки.
Швидкий доступ до команд.
3Dconnection CadMouse Pro проста і зручна у використанні. Кнопка “Жест” надає швидкий доступ до радіального меню та самим затребуваним командам програми.
Програмне забезпечення 3Dconnexion 3DxWare 10 дає користувачеві можливість вибору попередніх налаштувань або швидкого створення меню за власним смаком.
Драйвер 3DxWare 10 працює з усіма пристроями 3Dconnexion.

CadMouse Pro Wireless поставляється зі зручним чохлом для зберігання. Він захистить пристрій від механічних пошкоджень при частому носінні з собою.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • 7 кнопок
 • 5 програмованих кнопок
 • Ергономічна форма для комфортних сесій САПР
 • Спеціально розроблені ніжки з ПТФЕ
 • Smart Mouse Wheel 2
 • QuickZoom
 • Налаштування роздільної радіальне меню
 • Оптичний датчик з високою роздільною здатністю 7200 точок на дюйм
 • Частота адаптивного опитування: 90 Гц (Bluetooth), 125 Гц (універсальний приймач) і 1.000 Гц (кабельний)
 • Акумулятор Li-Pol ємністю 1,100 мАг
 • Розміри (ДхШхВ): 126х74х44 мм
 • Вага: 140 г.
Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “3Dconnexion CadMouse Pro Wireless (3DX-700116)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик