,

Autodesk Advance Steel 2023

83,856.00 277,324.80 

+ Free Shipping

Ліцензійне програмне забезпечення Autodesk Advance Steel

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Autodesk Advance Steel — розширена програма для створення детальної документації сталевих конструкцій. Робоче середовище AutoCAD, зрозумілий інтерфейс і розширені інструменти дозволяють швидко побудувати тривимірну модель, забезпечуючи повний контроль над спроектованою конструкцією на різних етапах її реалізації – від первинних розрахунків до складання на будівельному майданчику. Дана модель відрізняється високою деталізацією, починаючи від різноманітної обробки секцій і листів і закінчуючи просунутими макросами з’єднання з підготовленими до зварювання з’єднувачами, зварними швами і кромками елементів. 

Створення проектної документації на основі 3D-моделі в Advance Steel значно підвищує її точність, скорочує час її виконання та дає можливість працювати в BIM. 

Розширені інструменти програми значно покращують деталізацію структури та дозволяють створювати чітку документацію, адаптовану до конкретних вимог. Автоматично оновлюється документація у вигляді креслень, описів і числових файлів. 

Співпраця з іншими програмами Autodesk (наприклад, Revit, Robot Structural Analysis) забезпечує ефективну співпрацю при проектуванні та значно прискорює весь процес. Advance Steel значно підвищує продуктивність і якість отриманої документації, мінімізуючи ризик помилок. 

Функціонал 

Моделювання

Робота в Advance Steel ділиться на 2 основні етапи: створення 3D моделі конструкції та генерація документації. Високий рівень деталізації моделі забезпечує однаково детальну документацію та високий ступінь її автоматизації. Програма дозволяє моделювати конструкції, використовуючи багату базу даних типових сталевих елементів і асортименту, якій пропонують на ринку конкретні виробники. 

Наявні в програмі інструменти дозволяють вільно формувати конструкцію. До розширених параметричних з’єднань відносяться багато типів з’єднань, які використовуються при проектуванні металоконструкцій. Їх можна адаптувати до конкретних вимог і зберігати в окремих бібліотеках, що дозволяє використовувати їх у наступних проектах. 

Поділ на групи, набори, види та рівні дає можливість організувати та відокремити певні елементи конструкції, що значно полегшує пошук моделі та виділення частин, які обробляються в даний момент. 

Завдяки функціям перевірки можна виявити конфлікти та перевірити правильність створеної моделі, у тому числі, напр. відсутність можливості закручування гвинтів гайковим ключем і неправильне розташування отворів. 

Advance Steel має калькулятор вантажопідйомності. Розрахунки виконуються за стандартами EC3 і AISC і можуть бути представлені у вигляді детального звіту. 

Складні елементи конструкції 

Завдяки можливості вставляти складні елементи конструкції (каркаси, підкоси, решітки) моделювання стає простішим і швидшим. 

Параметричні з’єднання 

Програма має вбудовану базу даних параметричних з’єднань, що дозволяє швидко деталізувати структуру. Диспетчер підключень містить їх опис і зразкову візуалізацію. 

Перевірка навантажувальної здатності з’єднань 

Вбудований механізм розрахунку дозволяє швидко перевірити навантажувальну здатність параметричних з’єднань і сформувати детальний звіт розрахунку. 

Розширене моделювання 

Програма має інструменти для швидкого моделювання цілих вузлів елементів, напр. каркаси, решітки, сходи, перила та драбини. 

Гнуті листи 

Програма дозволяє моделювати гнуті, конічні та криволінійні пластини. Ці елементи можна представити в розгорнутому вигляді та підготувати шаблони для заготовки. 

ДОКУМЕНТАЦІЯ 

Розроблена модель, що відповідає фактичній структурі, є основою для отримання будь-якої документації. Програма автоматично формує всі види виробничих і цехових креслень: візуальні, збірні (розрізи, проекції, аксонометричні види), монтажні. Показані на них елементи мають розміри та опис відповідно до введених налаштувань. Узгоджену документацію доповнюють описи матеріалів, які можуть бути створені в кресленнях або в окремих файлах. 

Advance Steel має вбудований модуль для генерації файлів для верстатів. Залежно від типу верстата можливе створення даних за стандартом DSTV у вигляді файлів DXF, що показують геометрію сталевих елементів у графічній формі, або файлів управління ЧПУ у вигляді числового коду (створений текстовий файл містить всю необхідну інформацію про сталевий елемент – номер, кількість, геометрія тощо). 

При розробці робочого проекту металоконструкцій важливим фактором є контроль за окремими складовими документації. Завдяки автоматичній перевірці всього проекту менеджер документів сповіщає вас про необхідність виконання оновлень у зв’язку зі змінами, внесеними в модель. Цей інструмент також дає вам можливість переглядати креслення, специфікації та файли верстатів, вводити зміни, друкувати та випускати документацію. 

Цехові креслення конструкції 

Завдяки інформації, що міститься в моделі, програма автоматично створює цехові креслення сталевої конструкції. 

Створення креслення загальної компоновки 

Програма дозволяє створювати складальні креслення, розрізи, аксонометричні види та деталі. 

Специфікації матеріалів 

Специфікації є доповненням до креслярської документації. Згенеровані файли з інформацією про елементи моделі дозволяють створювати різні типи списків – від матеріальних авансів через детальні списки елементів відвантаження до списків відвантаження для транспортування. 

Напилки для верстатів 

Файли NC і DXF генеруються автоматично. 

Менеджер документів 

Контроль за достовірністю та випуском документації забезпечує менеджер документів. Цей інструмент представляє список створених документів із зазначенням їх поточного статусу. 

Введення ревізії 

Зміни, внесені до моделі, можна оновити в попередньо згенерованих кресленнях шляхом внесення змін. Вони позначені у вигляді хмар ревізій біля елементів і описані в таблиці ревізій. Попередні версії креслень автоматично архівуються. 

ВЗАЄМОДІЯ 

Новий тип файлу обміну даними SMLX дозволяє Advance Steel взаємодіяти, наприклад, з  Autodesk Revit і Autodesk Robot Structural Analysis. Наявні інструменти імпорту та експорту дозволяють передавати та сінхронізувати моделі між програмами, заощаджуючи час на багаторазове моделювання конструкції на кожному етапі її проектування. Взаємодія з Robot Structural Analysis дає можливість швидко перевірити та оптимізувати конструкцію. 

Готову структуру, розроблену в Advance Steel, можна експортувати в Autodesk Navisworks, де вона доповнить інформацію, необхідну для комплексної координації інвестицій. 

Взаємодія з Autodesk Revit 

Є можливість двосторонньої взаємодії з Revit. Модель можна експортувати, імпортувати та синхронізувати. 

Взаємодія з програмою Autodesk Robot Structural Analysis 

Advance Steel працює з Robot Structural Analysis. Навантажувальну здатність з’єднань у Advance Steel можна перевірити за результатами статичних розрахунків, імпортованих із Robot. 

Сумісність з Autodesk Plant 3D 

Файл обміну даними SMLX дозволяє співпрацювати з програмою Plant 3D. 

Сумісність з Autodesk Navisworks 

Експорт моделі Advance Steel до Navisworks забезпечує її інтеграцію з іншими галузями. 

Autodesk Advance Steel можна придбати за передплатою як окремий продукт або як частину Architecture, Engineering & Construction Collection залежно від потреб вашого робочого процесу. 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Autodesk Advance Steel 2023”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик