, ,

Autodesk Build

+ Free Shipping

Хмарний сервіс Autodesk Build на платформі Autodesk Construction Cloud

Autodesk Build – це інтегрований набір інструментів який входить до екосистеми Autodesk Construction Cloud для виконання будівельних робіт та управління проектом, якістю, безпекою , бюджетом та закриття проекту в єдиній платформі, яку легко розгортати, впроваджувати та використовувати, забезпечуючи при цьому обмін інформацією та виконання робочих процесів .

Реалізовуйте свої  проекти вчасно і в рамках бюджету за допомогою простих у використанні інструментів, що легко налаштовуються. Вдосконалюйте  управління будівництвом та розширюйте можливості всіх будівельників за допомогою об’єднаних команд, робочих процесів та даних.

В основі  даного сервісу лежать наступні важливі бізнес-процеси:

Керування проектами

Переконайтеся, що проекти не відстають від графіка; покращуйте співпрацю та зменшуйте кількість непорозумінь, помилок і переробок.

Керування якістю

Відстежуйте всі проблеми в одному місці та вирішуйте їх раніше. Зменшуйте витрати на доопрацювання та виконуйте проекти за графіком.

Керування безпекою

Розробляйте прості у впровадженні, повторювані програми безпеки та залучайте всіх членів команди до відповідальності за безпеку на будівельному майданчику.

Контроль витрат

Пов’язуйте дані з управління проектами та виконання робіт на об’єкті з витратами, щоб зрозуміти основні причини та вплив на вартість робіт.

Короткий опис основного функціоналу Autodesk Build:

Керування розкладами

Миттєво діліться проєктними розкладами з польовими та офісними командами, співпрацюйте з ними та пов’язуйте їх.

Усунення роз’єднаністей

Попрощайтеся з проблемою розрізненості даних за допомогою єдиної програмної платформи, яка об’єднує дані між робочими процесами виконання польових робіт, управління проектами та управління витратами.

Скорочення  кількісті доопрацювань та покращення співпраці

Організовуйте, поширюйте та діліться файлами на єдиній підключеній платформі для керування документами, забезпечуючи всім членам команди доступ до потрібної інформації в будь-який час і в будь-якому місці.

Підвищення ефективності в польових умовах

Отримайте найкращий у своєму класі мобільний додаток, створений для роботи в польових умовах. Команди можуть легко отримати доступ до даних онлайн або офлайн і завдяки інтуїтивно зрозумілому користувацькому інтерфейсу виконувати завдання з легкістю.

Публікації документів в польових умовах

Забезпечте командам доступ до потрібної інформації в будь-який час завдяки автоматичній синхронізації з мобільними пристроями.

Підключення запитів на отримання інформації

Створюйте запити на отримання інформації та керуйте процесом розгляду, а також пов’язуйте запити на отримання інформації з завданнями, розпорядженнями про внесення змін і протоколами нарад.

Спрощення подання документів

Створюйте та відстежуйте елементи подачі заявок і керуйте всією інформацією в єдиному журналі подачі заявок.

Покращуйте ефективність нарад

Відстежуйте взяті зобов’язання, пов’язуйте важливе та зберігайте впорядковану історію всіх записів зустрічей.

Централізоване управління проблемами

Керуйте всіма питаннями дизайну, якості та безпеки з одного місця.

Об’єднайте поле та офіс

Знімайте те, що відбувається в польових умовах, і діліться цим із зацікавленими сторонами в центральній галереї.

Створюйте та діліться розмітками

Використовуйте інструменти розмітки, щоб привернути увагу до деталей на своїх кресленнях і діліться ними з командою для кращої співпраці.

Переміщайтеся по 2D-кресленнях і 3D-моделях на об’єкті

Легко переміщайтеся по 2D-кресленнях і 3D-моделях і краще візуалізуйте роботу своєї команди. Створено для мобільних пристроїв.

Оптимізуйте перевірки якості та безпеки

Переконайтеся, що вся команда дотримується стандартів якості та безпеки з будь-якого пристрою, де б ви не були.

Керуйте замовленнями на зміну

Керуйте замовленнями на зміну з чіткою видимістю їхнього впливу на загальний бюджет проекту.

Керуйте платежами

Керуйте платіжними заявками та відстежуйте платежі відповідно до загального обсягу робіт, що мають бути виконані.

Оптимізуйте витрати

Підключіть свою бухгалтерську систему, щоб спростити перевірку та затвердження рахунків-фактур.

Покращуйте прогнозування

Підвищуйте точність прогнозування витрат за допомогою централізованої та пов’язаної роботи з витратами.

Отримайте можливість в реальному часі бачити ризики, що стосуються бюджету, і робити точні прогнози завдяки централізації всіх дій, пов’язаних з витратами в контексті конкретного проекту, використовуючи хмару загальних даних.

Продукти які входять до складу Autodesk Build:

Autodesk Build –  програмне забезпечення для керування: проектом, якістю, безпекою, бюджетом.

Autodesk Docs – Централізоване рішення для управління документами, яке діє як єдине джерело даних протягом усього життєвого циклу проекту для всіх проектних команд.

AutoSpecs – хмарний інструмент для стандартизації процесу управління документами. Алгоритми AI і ML створюють надточні чернетки шаблонів для миттєвої відправки, читають специфікації та витягують з них звіти про дії, інформацію про продукти, звіти про перевірки. AutoSpecs вміє відстежувати одночасно кілька версій проєкту, аналізувати результати та багато іншого

Pype SmartPlans -. За допомогою AL і ML, застосунок веде пошук, аналіз і витягує будь-які документи із завантажених планів. По закінченню платформа повідомляє про всі найбільш часто висунуті вимоги, якщо вони відсутні в планах. SmartPlans дає змогу вибрати в документі опис продуктів і обладнання та безпосередньо надіслати його в Excel або додатки BIM.

Pype Closeout  – платформа для збору, підготовки та оформлення підсумкової документації проєкту в індексований PDF-файл із гіперпосиланнями. Усі учасники проєкту своєчасно отримують повідомлення про необхідність додати в базу даних (БД) документ, якого бракує, та/або узгодити його. Оновлення звітності йде в режимі реального часу. Забезпечується дотримання умов контракту, оскільки застосунок перевіряє, що в проєкті завершено або, навпаки, потребує подальшої уваги.

Pype eBinder – інструмент для збору документації за проєктом у PDF-файл з інтерактивним змістом і функцією пошуку. Інтегрований з усіма провідними постачальниками хмарних сховищ – Autodesk ACC, Procore, Sharefile, Dropbox, Egnyte, Bluebeam, Bo та інші.

 

Кілька найкращих у своєму класі рішень за однією ціною

 

Звертайтесь до наших експертів, вони допоможуть підібрати оптимальне рішення !

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Autodesk Build”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик