Акція
,

Підписка Smart Browser на 1 рік

42,962.40 

+ Free Shipping

Програмне забезпечення Smart Browser для Revit

Артикул: agcad-sm-brw Категорії: ,
Швидко та легко переглядайте та редагуйте родини Revit® за допомогою програмного забезпечення для керування вмістом BIM

Smart Browser — це програмне забезпечення BIM для пакетного керування параметрами Revit і легкого сімейного перегляду в середовищі з контрольованою якістю. Модульний підхід робить його ефективним і рентабельним для офісів будь-якого розміру, які використовують BIM. Унікальні функції економлять багато часу та покращують результати BIM-менеджерів, керівників груп і всіх архітекторів, інженерів і дизайнерів.

Перегляньте групи та проекти Revit

Знайдіть саме те, що вам потрібно (точніше та на 50+% швидше!) за допомогою, можливо, найзручнішої функції пошуку та сортування для сімейств Revit, елементів і їхніх властивостей.

 • Швидкий пошук: пошук, вибір, групування на основі будь-яких параметрів за допомогою «динамічного дерева».
 • Повний попередній перегляд: перед вибором перегляньте всі відповідні параметри та хороші 2D/3D види.
 • Легко вставляйте: просто перетягніть із сімейної бібліотеки чи навіть іншого відкритого проекту.
 • Забезпечте якість: контролюйте, які родини можна використовувати. Переконайтеся, що вміст проекту актуальний.

Керування вмістом Revit

Менеджерам BIM ніколи не було простіше організовувати та підтримувати сім’ї Revit (і об’єкти!), щоб гарантувати, що їхні команди мають і використовують надійний високоякісний вміст.

 • Сімейства порядків : створіть нові типи та (під)категорії. Перейменувати автоматично за правилами.
 • Редагувати параметри: вносьте на основі правил (пакетні) доповнення або зміни безпосередньо в браузері.
 • Знайдіть/виправте помилки: перевірте геометрію та дані на будь-якому LOD, щоб швидко заповнити прогалини або виправити помилки.
 • Експорт SOI: Упакуйте BIM-дані в набори інформації для точної доставки/обміну.
 • Керуйте доступом: зберігайте історію версій. Централізоване розгортання системи та встановлення дозволів.

Масштабуйте відповідно до потреб, що розвиваються

Щоб зробити BIM ефективним, кожному потрібна хороша система керування вмістом. Але досі такі рішення розроблялися лише з урахуванням дуже великих організацій. У результаті вони надмірно обтяжували ІТ-системи та операційні бюджети інших компаній. Більше не!

Масштабованість Smart Browser дозволяє отримати такі функції керування вмістом, які раніше могли собі дозволити лише найбільші команди BIM . Плюс деякі потужні унікальні функції та легендарна підтримка клієнтів AGACAD, які допоможуть вам скористатися ними в повній мірі.

Коротше кажучи, отримуйте саме те, що вам потрібно, коли вам це потрібно, у системі, яка може плавно розвиватися разом із вашою командою та проектами Revit. Від невеликої команди (або навіть одного користувача) до офісу середнього розміру чи дуже великої організації із сотнями користувачів і складним керуванням.

Модульність

Спеціальні модулі програмного забезпечення та дозволи дозволяють надати кожному користувачеві Revit функціональні можливості та доступ, який йому потрібен для чудової роботи в світлі його власних ролей. Модульний підхід також допоможе вам оптимізувати витрати та використання ІТ-ресурсів на основі ваших реальних потреб, що змінюються.

Ось як функції Smart Browser зазвичай розподіляються між групою BIM:

Модулі та функції Revit Add-in Smart Browser

Примітка.
Ліцензії для одного користувача доступні для версії Smart Browser BIM Manager із повною функціональністю для керування вмістом Revit і перегляду. Окрема безкоштовна версія пропонує сімейний перегляд і перегляд проектів для окремих осіб, але розгорнута локально (без мережевої ліцензії) і обмежена вмістом у локальній файловій системі користувача (без доступу до сервера).

Переваги

 • Щасливіші (і набагато продуктивніші) команди. Дизайнери можуть зосередитися на дизайні та прийнятті рішень замість того, щоб витрачати час на ручні завдання та пошук і перевірку вмісту.
 • Більш якісні моделі. Надзвичайно легко перевіряти геометрію та дані в будь-якому LOD і швидко заповнювати прогалини або виправляти помилки, а також гарантувати, що команди використовують у проектах лише якісний, актуальний вміст.
 • Підвищена економічність. Крім економії робочих годин і збільшення результатів, масштабованість означає, що ви можете оптимізувати витрати вже сьогодні, а також легко розширюватись у міру зростання. Клієнти кажуть, що програмне забезпечення швидко окупається.
Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Підписка Smart Browser на 1 рік”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик