Акція
,

Підписка Wood Framing CLT на рік

116,144.00 

+ Free Shipping

Програмне забезпечення Wood Framing CLT для  Revit®.

Артикул: W-F-CLT-1 Категорії: ,

Програмне забезпечення Wood Framing CLT для ефективного проектування стін, підлог і дахів з клеєного бруса в Revit®.

Wood Framing CLT дозволяє користувачам Revit® миттєво створювати перекриття з клеєної деревини, покрівельні плити та стінові панелі будь-якої форми та складності. Функції універсальні, параметри легко контролювати, а зміни відбуваються в режимі реального часу. Більше ніяких креслень – просто проектуйте і приймайте рішення, знаючи, що отримаєте високоякісну модель.

Крім того, програмне забезпечення генерує види з автоматичними розмірами для панелей або сегментів, а також точні специфікації матеріалів і робочі креслення. Таким чином, якісне виробництво і точна збірка на місці забезпечені.

З’єднувачі, розрізи, опори та інші деталі можна розподіляти на основі заздалегідь визначених правил або типів з’єднань. Потім їх можна змінювати або оновлювати відповідно до стадії проектування і необхідного рівня деталізації. CLT-панелі та з’єднання можна змінювати та оновлювати щоразу, коли в проект вносяться зміни. Функція динамічного оновлення дозволяє вносити зміни в CLT-панелі одного типу одночасно.

CLT-панелі в проекті можна легко позначити на основі їх властивостей і розташування в моделі конструкції. А інформація для виробництва може бути автоматично згенерована з усіма необхідними видами, графіками і кресленнями для кожної CLT-панелі або компонування панелей.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Підписка Wood Framing CLT на рік”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик