Акція
,

Підписка Wood framing на 1 рік

94,676.40 

+ Free Shipping

Програмне забезпечення Wood Framing для Revit

Артикул: wood-F-P-S Категорії: ,
Програмне забезпечення BIM і 3D-моделювання дерев’яних каркасів для проектування збірних дерев’яних каркасів у Revit
Для проектування конструкцій, деталей, документації та будівництва

Найпопулярніші користувачі Revit® називають портфоліо рішень Wood Framing від AGACAD найпотужнішим і гнучким програмним забезпеченням BIM на ринку для конструкцій одно- або багатошарових дерев’яних стін, підлог і дахів. Група продуктів також охоплює рішення для виготовлення збірних панелей, крокв і ферм, а також спеціалізовані рішення для проектування будівель, що складаються зі структурних ізоляційних панелей (SIP), поперечно-ламінованої деревини (CLT) або важкої деревини (також називається масивною деревиною або стовпом). -і-промінь).

Розширена автоматизація та вбудовані найкращі методи допомагають професіоналам BIM робити оптимальний вибір, рухатися швидше та уникати помилок на кожному етапі – від проектування та документації до виготовлення та будівництва.

За допомогою нашого програмного забезпечення для створення дерев’яних каркасів на основі Revit легко швидко пакетно додавати, змінювати чи позначати лише потрібні елементи чи параметри, розподіляти фурнітуру та деталі кріплення, керувати отворами та з’єднаннями та знаходити конфлікти. Рамки динамічно оновлюються та адаптуються, якщо вносяться зміни, гарантуючи, що заводські креслення та списки розкрою завжди точні.

Архітектори, які використовують наші розширення Revit для дерев’яних каркасів, можуть швидко створити приблизну 3D-модель, дозволяючи приймати ключові рішення на ранній стадії розробки проекту. З нашим програмним забезпеченням BIM все, що вам потрібно зробити, це встановити конфігурації, і інструмент створить модель для вас. Забудьте про малювання вручну кожної плити, шпильки, балки, балки, крокви та ферми. Інженери-конструктори – оскільки це модель BIM, креслення магазину генеруються автоматично, і якщо, скажімо, рамний отвір потрібно змінити, квитки магазину відображатимуть ці зміни.

Програмне забезпечення для проектування AGACAD Wood Framing. Зробити вашу роботу в Revit набагато простішою та менш напруженою. І набагато швидше.

Програмне забезпечення для дерев’яних рам для Revit

ДИЗАЙН

Незалежно від того, чи проектуєте ви одноповерхові житлові чи багатоповерхові комерційні будівлі, наша програма для проектування Wood Framing забезпечує точне й ефективне моделювання в Revit. Функція Multi-Framing для копіювання та оновлення елементів каркасу та документації для ідентичних стін, підлоги та даху радикально скорочує час, необхідний для моделювання великомасштабних проектів. Аналітичні лінії окремих каркасів панелей з’єднані між собою та вирівняні в одній площині, тому їх можна експортувати в програмне забезпечення для структурного аналізу та далі обробляти для створення повної аналітичної моделі.

ІНТЕГРУЙТЕСЯ

Координація команд BIM значно покращується завдяки інтеграції WF Suite із Cut Opening BIM Solution, яке визначає структурні та інженерні суперечності у вашій моделі Revit® і створює отвори з компонентами протипожежної безпеки для всіх послуг MEP та будівельних конструкцій на відповідних перехрестях.

ФАБРИКАЦІЯ

Фрейми, створені за допомогою WF Suite, можна експортувати для виробництва на Weinmann, Randek, Hundegger або інші верстати з ЧПК або виробничі лінії CAD/CAM. Додатковий експорт ЧПК добре підходить для інтеграції робочого процесу, усуває повторну роботу та зменшує простір для помилок.

Переваги
  • Ідеально підходить як для житлових, так і для комерційних будівель, одноповерхових і багатоповерхових
  • Миттєво створюйте багатошарове обрамлення для будь-якої моделі Revit® за допомогою повністю настроюваних правил і шаблонів
  • Легко керуйте всіма елементами фреймування, включаючи з’єднання та деталі
  • Вільно переглядайте свою модель, знаючи, що елементи обрамлення та креслення будуть оновлюватися та адаптуватися
  • Виявляйте структурні та інженерні зіткнення, прорізи та отвори в рамах
  • Задовольняйте свої потреби за допомогою різноманітних функцій і повного контролю параметрів
  • Генерація цехових креслень і списків розкрою в один клік: отримуйте відрізки та перегляди в реальному часі, автоматичне сортування та визначення розмірів
  • Додатковий експорт на будь-який верстат з ЧПК або виробничу лінію CAD/CAM, наприклад Weinmann, Randek, Hundegger, EasyFrame, Spida тощо.
  • Експортуйте аналітичні лінії дерев’яних каркасів у програмне забезпечення для структурного аналізу на будь-якому етапі процесу проектування
Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Підписка Wood framing на 1 рік”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик