Акція
,

Підписка Wood Framing OAK на 1 рік

116,144.00 

+ Free Shipping
Артикул: W-F-OAK-1 Категорії: ,

Wood Framing OAK це програма для проектування, будівництва та виготовлення стійко-балкових каркасів з важкої деревини в Revit®.

Wood Framing OAK дозволяє користувачам Revit® миттєво створювати каркаси стін, підлог і дахів з масивної деревини; створювати стійко-балочні (також звані стійко-перемички) каркасні конструкції; виконувати структурний аналіз; створювати власні робочі креслення для виготовлення і будівництва зрубів або будинків з важкого дерев’яного каркасу; і, за бажанням, експортувати їх на верстати з ЧПУ.

Функції універсальні, параметри легко контролювати, а зміни відбуваються в режимі реального часу. Більше ніяких креслень – просто проектуйте і приймайте рішення, знаючи, що ви отримаєте високоякісну модель.

Ознайомтеся з робочим процесом створення каркаса будівлі з важкої деревини в Revit за допомогою Wood Framing OAK.

Налаштуйте конфігурації та стандарти для створення каркасів стін, перекриттів і даху з важкої деревини.
Автоматично генеруйте кроквяні ферми та визначайте детальні багатошарові крокви за допомогою повністю настроюваних правил і шаблонів.

Розподіляйте та керуйте деталями для створення з’єднань дощатих і балочних рам з розрізами, характерними для рам з важкої деревини / дуба, за допомогою Smart Connections.
Легко готуйте робочі креслення і списки розкрою з усіма необхідними видами, в яких елементи розмічені, відсортовані, позначені, сплановані і розраховані за масою.
Експортуйте елементи та деталі пост-балочного каркасу на верстат з ЧПК або виробничу лінію CAD/CAM.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Підписка Wood Framing OAK на 1 рік”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик