Акція
,

Підписка Wood Framing SIP на рік

116,144.00 

+ Free Shipping

Програмне забезпечення Wood Framing SIP для  Revit.

Артикул: W-F-SIP-1 Категорії: ,

Програмне забезпечення Wood Framing SIP для ефективного проектування дерев’яних каркасних стін, перекриттів і дахів з SIP-панелями в Revit.

Wood Framing SIP дозволяє швидко і легко створювати дерев’яний каркас зі структурно-ізольованими панелями – збірними будівельними компонентами для стін, перекриттів і дахів – завдяки оновленню всього проекту в режимі реального часу в Autodesk Revit. Крім того, програмне забезпечення генерує види з автоматичним визначенням розмірів панелей або сегментів, а також точні специфікації матеріалів і робочі креслення. Таким чином, якісне виробництво і точний монтаж на місці забезпечені.

Рішення для дерев’яних каркасних SIP-панелей Wood Framing SIP дозволяє вам взяти стіну, підлогу або дах і розділити їх на частини, щоб потім згенерувати SIP-панелі. Ізольований пінопластовий сердечник, затиснутий між плитами OSB (або іншою обшивкою), створюється в Revit як окремі деталі. Для дахів ви можете взяти будь-яку архітектурну форму і миттєво розділити обрану сторону або весь дах на грані (скати), які потім можна обрамити і обшити панелями. Так само можна розділити підлогу відповідно до її несучої конструкції, обрамити і потім обшити панелями. Для стін потрібно лише розподілити шпильки і плити, а потім можна розділити частини, щоб отримати SIP-панелі.

Розподіліть з’єднувачі, розрізи, опори та інші деталі на основі заздалегідь визначених правил або типів з’єднань. Всі каркаси з SIP-панелями, а також розташування елементів і деталей каркаса можна змінювати і оновлювати відповідно до стадії проектування і необхідного рівня деталізації. Функція динамічного оновлення дозволяє вносити зміни до всіх каркасів з SIP-частинами одного типу одночасно.

Легко позначайте елементи каркаса стін, підлоги і даху в проекті на основі їх властивостей і розташування в шарі. Автоматично генеруйте інформацію про виробництво з усіма необхідними видами, розкладами і кресленнями для кожної панелі стіни, перекриття і даху.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Підписка Wood Framing SIP на рік”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик