Акція
,

Autodesk Revit LT 2023

26,217.60 289,416.00 

+ Free Shipping

Ліцензійне програмне забезпечення Autodesk Revit LT

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Revit LT Suite – це  унікальний програмний продукт, що поєднує в собі інструменти для об’ємного BIMпроектування з Revit, і функції 2D креслення з AutoCAD. Завдяки наявності великої кількості інструментів, дане рішення допомагає створювати архітектурні, інженерні та будівельні конструкції, а за допомогою 2D-інструментів, можна створювати супутні креслення і випускати проектну документацію. Крім цього, Revit LT Suite має інструменти візуалізації, що дозволяє йому виступати в ролі повноцінного програмного забезпечення для створення текстурованих 3D моделей будівель і ландшафтів. Особливістю оновленої лінійки продуктів Autodesk, є поліпшені інструменти спільної роботи. 

Що нового в Revit LTSuite 2022?
Нові та вдосконалені функції, що підтримують узгоджене, скоординоване і повне моделювання для багатодисциплінарного проектування, що поширюється на деталізацію і конструювання. 

Підтримка PDF як підкладки.
Можна додати PDF-файл в Revit з будь-якого джерела і вставити його в проект для моделювання нових елементів на основі 2D-даних.
 

Шляхи переміщення.
Зрозуміти, як люди будуть переміщатися в будівлі або переміщатися по простору, щоб проаналізувати продуктивність проекту.
 

Овальні стіни.
Дозволяє створювати більш просунуту геометрію стін з можливістю малювати еліптичні та нависаючі стіни. 

Теги, розклади, фільтри.
Функції дають змогу планувати висоту елементів і використовувати ці значення у фільтрах подань, спрощуючи можливість взаємодії з елементами в палітрі властивостей. 

Створення частин з імпортованої геометрії.
Імпортована геометрія (прямі форми) тепер може бути розділена на частини. Стало можливо проводити різання і регулювання деталей, використовуючи відкриваючі і ріжучі інструменти.
 

Покращено параметри дублювання умовних позначень між аркушами. 

Покращено логіку копіювання і переміщення.
Тепер користувач отримає більш передбачувану поведінку, під час керування і переміщення форм.
 

З’єднання сталі для Dynamo.
Компанія пропонує використовувати Dynamo, для прискорення вставки і з’єднання декількох сталевих елементів, налаштованих відповідно до користувацьких правил.
 

Покращення в проєктуванні проводки будинку.
Завдяки більшому контролю над стрілками і позначками, можна створювати більш детальну документацію електромережі, яка стане простішою для розуміння і використання.
 

Розширення можливостей експорту.
Створення файлу CSV з даними, для використання в електронних таблицях або інших середовищах безпосередньо з Revit.
 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Autodesk Revit LT 2023”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик