,

Autodesk Revit 2023

97,021.20 320,254.80 

+ Free Shipping

Ліцензійне програмне забезпечення Автодеск Ревіт

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Програмне забезпечення для проектування та будівництва будівель – Autodesk Revit створено спеціально для BIM,  це система інформаційного моделювання включаючи функції для архітектурного проектування, MEP, проектування конструкцій і об’єктів будівництва. Revit підтримує міжгалузевий процес проектування в середовищі для спільної роботи. Потужні інструменти дають змогу використовувати процес, що ґрунтується на використанні інтелектуальних моделей, для планування, проектування, будівництва та експлуатації будівель і об’єктів інфраструктури.   

У Revit кожен аркуш, 2D- і 3D-види та графіки є відображенням інформації з тієї самої віртуальної моделі будівлі. Під час роботи над моделлю програма збирає інформацію про будівлю. Кожна нова інформація та кожна зміна в моделі автоматично вводиться та координується у всіх існуючих видах (планах, розрізах, списках та 3D-видах). 

Що таке Revit?  

Програмне забезпечення Revit® BIM допомагає командам архітектури, проектування та будівництва (AEC) створювати високоякісні будівлі та інфраструктуру. Використовуйте Revit для:  

  • 3D-моделювання форм, структур та систем з параметричною точністю, прецизійністю та легкістю  
  • оптимізації роботи з документацією за допомогою миттєвого перегляду планів, фасадів, графіків і секцій у міру зміни проектів  
  • розширення можливості мультидисциплінарних команд за допомогою спеціальних наборів інструментів і єдиного середовища проекту 

Можливості Revit 

Revit використовується для інформаційного моделювання будівель (BIM). Він пропонує потужні інструменти, які дозволяють використовувати інтелектуальний процес на основі моделі для планування, проектування, створення та керування будівлями та інфраструктурою. Revit підтримує процес міжгалузевої співпраці в проектуванні. 

Проект 

Компоненти моделі будівлі, аналіз і моделювання монтажу та конструкцій, а також ітераційне проектування. Створення документації з моделей Revit. 

Співпраця 

Доступ багатьох учасників проекту до централізовано спільних моделей. Це забезпечує кращу координацію роботи, що дозволяє зменшити кількість помилок і потребу в переробках. 

Візуалізація 

Ефективніше повідомляйте власникам проектів і членам команди про наміри проекту, використовуючи моделі в привабливих 3D-візуалізаціях. 

Основні функції Revit

 

Параметричні компоненти 

Розташуйте стіни, двері та вікна у відкритій графічній системі з багатими параметрами для проектування та створення форм. 

Розподіл роботи 

Зберігайте, синхронізуйте, переглядайте та оновлюйте проект над централізовано спільною моделлю в середовищі спільної роботи над проектами Revit. 

Розклади 

Використовуйте таблиці для кращого збору, фільтрування, сортування, відображення та обміну даними проекту. 

Cумісність 

Revit імпортує, експортує та зв’язує з найпоширенішими форматами файлів BIM і CAD, зокрема IFC, 3DM, SKP, OBJ тощо. 

Анотація 

Ефективно повідомляйте про наміри проекту за допомогою інструментів для тегів, розмірів і ілюстрацій у 2D і 3D. 

Загальні параметри 

Вбудовуйте задум проекту з параметрами для всього проекту, які працюють з радіальними розмірами та діаметрами та обмеженнями рівності. 

Інструменти та рішення для розробників 

Розширюйте функціональні можливості Revit за допомогою Dynamo, доступу до API, рішень для розробників і вмісту BIM у Autodesk App Store. 

Generative Design у Revit 

Оцінюйте і порівнюйте альтернативні варіанти проекту в повному обсязі за допомогою Generative Design у Revit. Доступно виключно для підписників AEC Collection. 

Налаштування видимості та перевизначення 

Контролюйте видимість, приховуючи, виявляючи та підсвічуючи елементи будівлі. Використовуйте перевизначення, щоб налаштувати зовнішній вигляд. 

3D-масування для складного формоутворення 

Створюйте спеціальні дослідження форм, профілів і ескізів у середовищі In-place Mass Revit і використовуйте завантажуванні групи мас для стандартизації та повторення геометрії в проекті. 

Стандартний і спеціальний сімейний контент 

Завантажуйте вміст із хмари Autodesk у проект Revit або створюйте власні бібліотеки компонентів побудови. 

Персоналізація та налаштування 

Налаштовуйте користувальницький інтерфейс відповідно до своїх потреб за допомогою настроюваних комбінацій клавіш, стрічок і панелей інструментів. 

 

Revit для архітекторів 

 Revit підтримує всі стадії робочого процесу – від концептуального проектування до створення конструкторської документації в єдиному програмному середовищі. Фахівці можуть вільно моделювати, швидко робити 3D-види та керувати формою інтерактивно. У процесі проектування моделі автоматично створюються точні, скоординовані з моделлю плани поверхів, фасади, розрізи, 3D-віди та специфікації. Можливості аналізу матеріалів, об’ємів приміщень, положення Сонця та інсоляції дають змогу заздалегідь оптимізувати процес експлуатації будівель. Високоякісні візуалізації та віртуальні обходи допомагають ефективно демонструвати проект.  

 

Revit для проектувальників будівельних конструкцій 

Використовуйте спеціальні інструменти для проектування будівельних конструкцій, за допомогою яких створюються інтелектуальні моделі конструкцій, узгоджених з іншими компонентами будівлі, оцінюється відповідність вимогам до будівель і нормам безпеки. Для оптимізації проектування та аналізу конструкцій існує можливість експорту аналітичної моделі в спеціалізовані додатки одночасно зі створенням фізичної моделі в Revit. Сталеві з’єднання моделюються з високим рівнем деталізації. Використання інструментів для більш точної прив’язки будівельних конструкцій до деталювання скорочує час їх виготовлення. Крім того, BIM-середовище надає широкі можливості для моделювання армування в 3D. 

 

Revit для проектувальників інженерних систем 

Інженерні системи будівель проектуються з високою точністю і координуються з архітектурними елементами і компонентами структури. В основі процесу лежить скоординована та узгоджена інформація, що міститься в інтелектуальних моделях. Під час моделювання інженерних систем і випуску робочої документації враховуються розташування архітектурних і конструктивних елементів. Розрахунки і перевірку на колізії можна проводити вже на ранніх стадіях процесу, коли зміни вносити простіше і дешевше. Як вихідні дані для інженерних розрахунків використовується інформація, отримана під час аналізу енергоефективності. У продукті є функції, що автоматизують деталювання моделі та координують її виготовлення і монтаж. 

 

Revit для будівельників 

Технологічність і проектний задум оцінюються ще до початку будівництва. Фахівці будівельних організацій отримують більш повне уявлення про різні засоби роботи, методи, матеріали, а також принципи їхньої взаємодії. Моделі Revit допомагають координувати інформацію і підвищувати ефективність, забезпечуючи контроль якості. Підвищується продуктивність при складанні компонування будмайданчика. Сталеві з’єднання моделюються з високим рівнем деталізації. Використання інструментів для більш точної прив’язки будівельних конструкцій до деталювання скорочує час їх виготовлення. Вбудований вміст з продуктів Fabrication допомагає передати проектний задум після стадії проектування. Створювані моделі повністю готові для виробництва і зведення систем будівель. 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Autodesk Revit 2023”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[display-posts category=”autodesk”]

Кошик