,

3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad, US-International (QWERTY) (3DX-700092)

8,131.50 

+ Free Shipping

Клавіатура 3Dconnexion Keyboard Pro

Артикул: 3DX-700092 Категории: ,

Клавіатура 3Dconnexion Keyboard Pro з Numpad розроблена, щоб допомогти вам створювати цифрові 3D-моделі та професійний дизайн максимально ефективно. Її невелика ширина забезпечує кращу позицію мишки, що сприяє більш природній і зручній позі користувача. Дванадцять програмованих клавіш 3Dconnexion на основній клавіатурі й чотири на числовому модулі, а також спеціальний програмний бар автоматично надають доступ до специфічних для САПР команд та офісних програмних продуктів, які вам найчастіше потрібні. Разом все це допомагає заощаджувати час та концентрувати увагу на важливих речах.

Клавіші 3Dconnexion адаптуються до програми, яку ви використовуєте
3Dconnexion Keyboard Pro має 12 додаткових функціональних клавіш, розташованих над стандартними клавішами. Клавіатура миттєво розпізнає програми, які ви використовуєте, а також їхнє оточення. Команди, які ви використовуєте найчастіше, автоматично призначаються окремим клавішам, щоб ви могли отримати до них прямий доступ. Ви також можете легко персоналізувати клавіші 3Dconnexion відповідно до своїх уподобань. Екранний дисплей дозволяє вам завжди знати, які команди призначені.
Клавіатура має ергономічну форму увігнутих клавіш, які прилягають до кінчиків пальців. Завдяки матовому покриттю та заокругленим краям, вони забезпечують приємні відчуття та точність незалежно від місця натискання клавіш. Завдяки передовій технології ножиць, клавіші забезпечують стабільність у поєднанні з мінімальним опором. На ковпачки клавіш нанесено лазерне травлення, що гарантує, що друк не зітреться.

Удосконалена підтримка зап’ястя
Завдяки повнорозмірній підставці для долоні, 3Dconnexion Keyboard Pro забезпечує необхідну підтримку для зменшення втоми зап’ястя. Її конструкція дозволяє розташувати площину клавіатури на столі для розслабленого та легкого набору тексту. Розкладні ніжки дають змогу регулювати кут нахилу клавіатури до 4,3 градуса відповідно до ваших уподобань.

Безпечне з’єднання
Дротове з’єднання та зашифрований зв’язок між клавіатурою та кишенькою забезпечують високий рівень безпеки, що відповідає вимогам корпоративних клієнтів.

Вбудований в клавіатуру приймач дозволяє легко та зручно підключати всі ваші бездротові пристрої 3Dconnexion. Ви насолоджуєтеся вільним робочим столом.

Компания 3Dconnexion представляет клавиатуры 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad. Основные характеристики: тип подключения проводная, кабель / радиус 1.5 м, а также формат ультракомпактная (JIS) и ход клавиш низкий.

Основні можливості:

 • Повнорозмірна клавіатура з окремим цифровим модулем
 • 12 програмованих 3Dconnexion клавіш на основній
  клавіатурі
 • 4 програмованих клавіш на цифровому модулі
 • Ергономічні накладки клавіш з передовою ножничною технологією
 • Тонкий дизайн з повнорозмірним упором для долонь і
  розкладними ніжками
 • Вбудований бездротовий концентратор із безпечним
  підключенням
 • Індикатор Caps Lock на клавіатурі та індикатор стану на
  цифровому модулі

Вміст набору:

 • Клавіатура 3Dconnexion Pro
 • 3Dconnexion
 • Numpad Pro
 • Кабель USB-A/USB-C (1,5 м)
Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad, US-International (QWERTY) (3DX-700092)”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[display-posts category=”autodesk”]

Shopping Cart