,

3Dconnexion SpaceMouse Compact (3DX-700059)

8,151.00 

+ Free Shipping

3Dconnexion SpaceMouse Compact

Артикул: 3DX-700059 Категории: ,

СТВОРЕНА ДЛЯ ПРОСУНУТОЇ 3D НАВІГАЦІЇ
SpaceMouse Compact була розроблена, щоб забезпечити інтуїтивну, легку і точну 3D навігацію в CAD-додатках, яку неможливо здійснити за допомогою звичайної миші і клавіатури. Це ідеальний інструмент для сучасних інженерів, архітекторів і дизайнерів для перегляду 3D-проектів і дослідження 3D-просторів.

Імерсивна навігація в 3D-дизайні
Запатентований датчик 3Dconnexion з 6 ступенями свободи (6DoF) спеціально розроблений для маніпулювання цифровим контентом або положенням камери в провідних галузевих CAD-додатках. Просто натисніть, потягніть, поверніть або нахиліть ковпачок контролера 3Dconnexion, щоб інтуїтивно панорамувати, масштабувати і обертати 3D-креслення. Друга рука тепер вільна для одночасного використання стандартної миші для вибору, створення або редагування моделі.

 Компактний розмір
Завдяки своєму культовому чистому дизайну SpaceMouse Compact досить мала, щоб поміститися на будь-якому столі, а основа з матової сталі забезпечує стабільність пристрою для точної 3D-навігації.

Проста у використанні
Кожна з двох кнопок SpaceMouse Compact відкриває власне радіальне меню 3Dconnection. Вони надають прямий доступ до 8 команд ваших улюблених програм. За допомогою нашого програмного забезпечення 3DxWare 10 ви можете легко створювати власні радіальні меню за лічені секунди або вибирати з корисних попередніх налаштувань.

Один драйвер. Кілька пристроїв.
3DxWare 10 – це єдиний драйвер для всіх ваших пристроїв 3Dconnexion. Його простий, але потужний інтерфейс дозволяє легко індивідуалізувати всі ваші продукти 3Dconnexion для досягнення максимальної продуктивності.

Основні характеристики
Датчик шести ступенів свободи 3Dconnexion® (6Dof)
2 програмовані кнопки
Розміри  77 мм х 77 мм Вага: 480 г
Висота: 54 мм

 Гарантія

3-річна обмежена гарантія на обладнання

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “3Dconnexion SpaceMouse Compact (3DX-700059)”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[display-posts category=”autodesk”]

Shopping Cart