,

3Dconnexion SpaceMouse Pro (3DX-700040)

18,876.00 

+ Free Shipping

3Dconnexion SpaceMouse Pro

Артикул: 3DX-700040 Категории: ,

СТАНДАРТ ДЛЯ ІНЖЕНЕРІЇ

SpaceMouse Pro – це оптимальний інструмент для інженерів, дизайнерів та архітекторів з усього світу для створення 3D-проектів у все більш різноманітних галузях. Забезпечуючи інтуїтивно зрозумілу, легку і точну 3D-навігацію в CAD-додатках, SpaceMouse Pro не може бути відтворена за допомогою звичайної миші та клавіатури.

Імерсивна навігація в 3D-інженерному дизайні
Запатентований датчик 3Dconnexion з 6 ступенями свободи (6DoF) спеціально розроблений для маніпулювання цифровим контентом і положенням камери в провідних галузевих CAD-програмах. Натисніть, потягніть, поверніть або нахиліть ковпачок контролера 3Dconnexion, щоб просто та інтуїтивно панорамувати, масштабувати та обертати 3D-креслення. Це звільняє другу руку для одночасного використання стандартної миші для вибору, створення або редагування моделей з легкістю.

SpaceMouse Pro автоматично розпізнає середовище вашої програми та призначає відповідні команди чотирьом великим, м’яким на дотик інтелектуальним функціональним клавішам, допомагаючи вам працювати розумніше, а не важче.

Екранний дисплей забезпечує зручне візуальне нагадування про команди, призначені інтелектуальним функціональним клавішам на екрані комп’ютера, що допомагає зосередитися.

Змінюйте свої технічні характеристики з ергономічним комфортом

Модифікатори клавіатури SpaceMouse Pro забезпечують легкий доступ до функцій Control, Shift, Alt, Esc, заощаджуючи час за рахунок зменшення кількості рухів рукою до клавіатури.

Повнорозмірна підставка для рук з м’яким покриттям забезпечує максимальний комфорт, дозволяючи руці зручно тримати ковпачок контролера 3Dconnexion.

Клавіші швидкого перегляду: Охоплення всіх кутів

Клавіші швидкого перегляду SpaceMouse Pro пропонують доступ до 12 режимів перегляду, що полегшує виявлення помилок, пошук альтернативних варіантів та ефективнішу презентацію роботи.

Клавіша перемикання обертання відключає осі обертання, забезпечуючи одночасне панорамування і масштабування в таких робочих режимах, як ескізування.

Наріжний камінь вашого досвіду роботи з 3Dconnexion

Завдяки глибоко і повністю настроюваним пресетам команд і макросів, що підтримуються нашим простим, але потужним драйвером 3DxWare 10, професіонали САПР можуть індивідуально налаштувати SpaceMouse Pro для досягнення максимальної продуктивності. Працюйте ефективно, комфортно і впевнено, використовуючи SpaceMouse Pro в якості центрального елемента робочого процесу CAD-проектування.

Характеристики

Датчик шести ступенів свободи 3Dconnexion (6Dof)

Повнорозмірна підставка для рук з м’яким покриттям

4 командні кнопки додатків

4 клавіатурні модифікатори (Ctrl, Alt, Shift, Esc)

4 клавіші швидкого перегляду

Клавіша перемикання обертання

Клавіша меню та клавіша Fit

Всього 15 програмованих клавіш

Екранний дисплей

Розміри  204 мм х 142 мм  Вага: 665 гВисота: 58 мм

Вага: 665 г

Гарантія

3-річна обмежена гарантія на обладнання

 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “3Dconnexion SpaceMouse Pro (3DX-700040)”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[display-posts category=”autodesk”]

Shopping Cart