,

3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless (3DX-700075)

20,767.50 

+ Free Shipping

3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless

Артикул: 3DX-700075 Категории: ,

Бездротова миша SpaceMouse® Pro  Wireless

ІНЖЕНЕРНИЙ СТАНДАРТ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ
Сучасна робоча станція САПР стає все більш мобільною. SpaceMouse Pro Wireless пропонує професіоналам САПР вдосконалену ергономіку, потужність і можливості налаштування SpaceMouse Pro у форматі, спеціально створеному для інженерів, архітекторів або дизайнерів, які перебувають у дорозі. Завдяки невеликому, високопродуктивному універсальному приймачу, USB-концентратору та стильному дорожньому чохлу, SpaceMouse Pro Wireless завжди буде з вами, де б ви не були.
Імерсивна навігація в 3D-інженерному дизайні
Працюйте з проектами, як ніколи раніше, завдяки ковпачку контролера 3Dconnexion з 6 ступенями свободи (6DoF). Легко взаємодійте з 3D-кресленнями та середовищами, м’яко штовхаючи, тягнучи, обертаючи або нахиляючи ковпачок. Це звільняє другу руку для одночасного використання стандартної миші для вибору, створення та редагування моделей з легкістю. Вона проста, інтуїтивно зрозуміла і забезпечує глибокий, тактильний зв’язок між професіоналами САПР та їхньою роботою.

SpaceMouse Pro Wireless підтримує всі провідні в галузі САПР і 3D-додатки.

Свобода бездротового зв’язку
Бездротова миша SpaceMouse Pro Wireless забезпечує підключення до вашого 3D-контенту в режимі реального часу за допомогою бездротової технології 2,4 ГГц. Використовуючи універсальний приймач 3Dconnexion, професіонали САПР можуть розраховувати на надійність і швидкість відгуку дротового пристрою.

Завдяки стильному чохлу для подорожей, що забезпечує до двох місяців роботи без підзарядки*, SpaceMouse Pro Wireless завжди доступна, де б і коли б вона не знадобилася.

Покращена ергономіка та ефективність на вашому робочому місці в САПР

Інтенсивне використання миші з повторюваними рухами може призвести до болю та функціональних порушень, також відомих як синдром RSI або “рука миші”.

Робота двома руками – з 3D-мишею в лівій руці та звичайною мишею в правій – допомагає запобігти цим симптомам, водночас роблячи робочий процес у САПР значно ефективнішим і здоровішим*.

Професійна продуктивність на кінчиках ваших пальців

Бездротова миша SpaceMouse Pro автоматично розпізнає середовище програми і призначає відповідні команди чотирьом великим інтелектуальним функціональним клавішам, допомагаючи професіоналам САПР працювати розумніше, а не важче.

Екранний дисплей забезпечує зручне візуальне нагадування про команди, призначені інтелектуальним функціональним клавішам на екрані комп’ютера, допомагаючи підтримувати фокус.

Змінюйте свої технічні характеристики з ергономічним комфортом

Ергономічність і комфортМодифікатори бездротової клавіатури SpaceMouse Pro забезпечують легкий доступ до функцій Control, Shift, Alt, Esc, заощаджуючи час за рахунок зменшення кількості рухів рукою до клавіатури.

Повнорозмірна підставка для рук з м’яким покриттям забезпечує максимальний комфорт і оптимальне положення руки, що дозволяє природно і легко утримувати ковпачок контролера.

Всі п’ятнадцять повністю програмованих кнопок мають ідеальне розташування.

Клавіші швидкого перегляду: Охоплення всіх кутів

Бездротова миша SpaceMouse Pro Wireless оснащена чотирма клавішами QuickView для доступу до різних режимів перегляду, що полегшує виявлення помилок, пошук альтернативних варіантів і більш ефективну презентацію роботи.

Клавіша перемикання обертання відключає осі обертання, забезпечуючи одночасну навігацію з панорамуванням і масштабуванням у таких робочих режимах, як ескіз.

Наріжний камінь вашого досвіду роботи з 3D-з’єднанням

Завдяки глибоко і повністю настроюваним пресетам команд і макросам, що підтримуються нашим простим, але потужним драйвером 3DxWare 10, професіонали САПР можуть індивідуально налаштувати SpaceMouse Pro Wireles для досягнення максимальної продуктивності.

Дізнайтеся більше про 3DxWare 10

Основні характеристики

3D-датчик з шістьма ступенями свободи (6DoF) з підключенням 3Dconnexion

Бездротове та кабельне підключення

4 командні кнопки додатків

4 клавіатурні модифікатори (Ctrl, Alt, Shift, Esc)

4 клавіші швидкого перегляду

Клавіша перемикання обертання

Клавіша меню та клавіша підгонки

Повнорозмірна підставка для рук з м’яким покриттям

15 програмованих клавіш

Екранний дисплей

Бездротовий зв’язок та підключення

Бездротова технологія 3Dconnexion 2,4 ГГц

USB-кабель

Термін служби акумулятора: 2 місяці*.

Літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 2000 мАг

Розміри  204 мм х 142 мм   Вага: 563 г

Висота: 58 мм

Гарантія

3-річна обмежена гарантія на обладнання

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless (3DX-700075)”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[display-posts category=”autodesk”]

Shopping Cart