,

3Dconnexion CadMouse Pad Compact (3DX-700068)

1,228.50 

+ Free Shipping

Килимок CadMouse Pad Compact 3Dconnexion

Артикул: 3DX-700068 Категории: ,

Килимок CadMouse Pad Compact (3DX-700068) – ідеальний килимок для роботи з 3D-мишками. Покращує якість стеження незалежно від типу датчика, лазерного або оптичного. Забезпечує дуже точний переведення рухів руки в рух курсора. Килимок складається із трьох шарів. Основа із силікону забезпечує гарне зчеплення з будь-якою поверхнею робочого столу, твердий середній шар відповідає за стабільність. І, звичайно ж, верхній шар забезпечує високу точність рухів. Особливості: Оптимізоване покриття поверхні Приємний на дотик Мікроструктурне оздоблення Неслизька силіконова основа.

Оптимальний досвід у вашому робочому середовищі CadMouse Pad  – ідеальне доповнення для точних і плавних рухів незалежно від конфігурації вашого робочого місця. Завдяки своїй поверхні, призначеній для обмеження тертя та оптимізованій для наших датчиків, і трьох шарів, що забезпечують стабільність, килимок завжди пропонує вам найкращі враження.

Для гнучких і розумних користувачів Протягом звичайного робочого дня в додатках САПР рухи миші можна рахувати в кілометрах. CadMouse Pad з мікротекстурним покриттям преміум-класу дає змогу з легкістю виконувати ваші дизайнерські завдання. У поєднанні з основою з ПТФЕ миші CadMouse Pad CadMouse Pad гарантує плавне й точне керування мишею.

Точне відстеження датчика Поверхні робочого столу не оптимізовані для використання можливостей датчиків миші. Крім тактильних переваг, поверхня CadMouse Pad з низьким коефіцієнтом тертя забезпечує поліпшене відстеження, чи то лазерний датчик миші CadMouse, чи то оптичний датчик бездротової миші CadMouse. Зображення датчиків ще точніше, а рухи вашої руки ідеально відтворюються курсором.

Стабільність і надійність Поверхня підвищує точність, а жорсткий середній шар гарантує стабільність. Силіконова основа утримує ваш CadMouse Pad на місці та запобігає його ковзанню під час переміщення миші.

Адаптація до вашої конфігурації Ваш робочий простір є особистим, і ним має бути планшет CadMouse Pad. CadMouse Pad призначений для установки з декількома моніторами з високою роздільною здатністю і для роботи зі складними збірками, що вимагають більшого бічного простору, щоб не піднімати мишу. CadMouse Pad Compact ідеально підходить для професіоналів з мобільним робочим місцем або в конфігураціях з обмеженим простором.

Характеристики:
– Колір продукту: чорний
– Матеріал: силікон
– Протиковзка основа: так
– Зручний дизайн

Розміри: довжина 250 мм, ширина 250 мм, вага 120 г.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “3Dconnexion CadMouse Pad Compact (3DX-700068)”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[display-posts category=”autodesk”]

Shopping Cart