Акція
,

Підписка Wood Framing Floor на 1 рік

58,888.00 

+ Free Shipping

Програмне забезпечення Wood Framing Floor для Revit

Артикул: W-F-F-1 Категории: ,

Wood Framing Floor призначений для моделювання дерев’яних підлогових панелей, балок і деталей у Revit.

Wood Framing Floor дозволяє швидко і легко створювати каркаси дерев’яних перекриттів завдяки повним оновленням проекту у Revit в режимі реального часу. Незалежно від того, чи потрібно вам створити каркас багатошарової підлоги, кроквяної підлоги або панелей для збірних конструкцій, це BIM-рішення для Revit може виконати роботу. Крім того, воно генерує види з автоматичними розмірами для панелей або сегментів перекриття, а також точні специфікації матеріалів і робочі креслення. Таким чином, якісне виробництво і точний монтаж на місці забезпечені.

З’єднувачі, розрізи, опори та інші деталі можуть бути розподілені на основі заздалегідь визначених правил або типів з’єднань. Потім вони можуть бути змінені або оновлені відповідно до стадії проектування і необхідного рівня деталізації. Каркаси перекриттів і розташування елементів і деталей каркаса можуть бути змінені і оновлені при зміні проекту. Функція динамічного оновлення дозволяє вносити зміни до всіх каркасів перекриттів одного типу одночасно.

Елементи каркасу перекриття в проекті можна легко позначити на основі їх властивостей і розташування в шарі конструкції перекриття. А інформація для виготовлення може бути автоматично згенерована з усіма необхідними видами, графіками і кресленнями для кожного сегмента або панелі перекриття.

 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Підписка Wood Framing Floor на 1 рік”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[display-posts category=”autodesk”]

Shopping Cart