Акція
,

Підписка Metal Framing BIM 1на рік

116,144.00 

+ Free Shipping

Програмне забезпечення Metal Framing BIM для Revit®.

Артикул: M-F-BIM-1 Категории: ,

Використовуйте програмне забезпечення Metal Framing BIM для кращого проектування, деталізації, кошторису, координації та автоматизації легких сталевих каркасів в Revit®.

Провідні користувачі Revit називають рішення Metal Framing від AGACAD найпотужнішим і найгнучкішим BIM-програмним забезпеченням на ринку для проектування одно- і багатошарових металевих каркасних стін, перекриттів і дахів. Група продуктів Metal Framing включає рішення для проектування збірних панелей, крокв і ферм з холодногнутих сталевих каркасів (CFS), а також навісних стін, вентильованих фасадів і сендвіч-панелей.

Вдосконалена автоматизація та вбудовані кращі практики допомагають BIM-професіоналам робити оптимальний вибір, рухатися набагато швидше та уникати помилок на кожному етапі проекту – від проектування та документації до виробництва та будівництва.

Надбудови для металевих каркасів постачаються з параметричними сім’ями каркасів Revit і шаблонами розкладів, які можна гнучко адаптувати до ваших потреб. Ви можете швидко додавати, змінювати або позначати потрібні елементи або параметри, розподіляти структурні з’єднання, гнучко керувати отворами і з’єднаннями, а також знаходити місця зіткнення. Рамки динамічно оновлюються і адаптуються, забезпечуючи точність робочих креслень і розкладів.

Metal Framing Suite ідеально підходить для точного та ефективного моделювання житлових і комерційних багатоповерхових будівель. Функція Multi-Framing для копіювання та оновлення елементів каркасу і документації для ідентичних стін, перекриттів і дахів значно скорочує час, необхідний для моделювання великомасштабних проектів. Аналітичні лінії окремих панельних каркасів з’єднані між собою і вирівняні в одній площині і можуть бути експортовані в програмне забезпечення для структурного аналізу для подальшої обробки з метою створення повної аналітичної моделі.

Каркаси, створені за допомогою MF Suite, можна експортувати для виробництва на верстатах з ЧПК Howick, Metrol або інших верстатах з ЧПК чи виробничих лініях CAD/CAM. Опціональний експорт до верстатів з ЧПК є великим плюсом для інтеграції робочого процесу, оскільки він усуває дублювання роботи і зменшує похибку.

Координація роботи BIM-команд значно покращується завдяки інтеграції MF Suite з BIM-рішенням Cut Opening, яке визначає структурні та інженерні зіткнення в моделі Revit, створює отвори і вставляє компоненти пожежної безпеки для всіх служб MEP і будівельних конструкцій на відповідних перехрестях.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Підписка Metal Framing BIM 1на рік”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[display-posts category=”autodesk”]

Shopping Cart