Акція
,

Підписка Sandwich Panels на 1 рік

65,280.00 

+ Free Shipping

Пакет Sandwich Panels для Revit.

Артикул: S-P-1 Категории: ,

Sandwich Panels це найкраще BIM-рішення для проектування огороджувальних конструкцій з сендвіч-панелей в моделях Revit®.

Sandwich Panels – це набір потужних функцій і першокласна автоматизація для ефективного моделювання, управління даними і виведення результатів. Створюйте скоординовані, узгоджені та повні проекти на основі моделей для панелей, каркасів, обшивок, деталізації, планування тощо. Використовуйте сендвіч-панелі для підвищення точності та економії часу на всіх етапах життєвого циклу проекту.

Sandwich Panels роблять проектування і документування швидким і простим завдяки повним оновленням проекту в Revit® в режимі реального часу. Крім того, він генерує види з автоматичними розмірами для стінових і покрівельних панелей або сегментів, а також точні специфікації матеріалів і робочі креслення. Таким чином, якісне виробництво і точний монтаж на місці забезпечені.

Вдосконалена автоматизація та вбудовані найкращі практики допомагають BIM-професіоналам робити оптимальний вибір, рухатися набагато швидше та уникати помилок на кожному етапі – від проектування та документації до виготовлення та будівництва.

Легко швидко додавати, змінювати або позначати потрібні елементи чи параметри, розподіляти деталі, гнучко керувати отворами та з’єднаннями, а також знаходити місця зіткнення. Розподіл сендвіч-панелей динамічно оновлюється і адаптується, гарантуючи, що робочі креслення і списки розкрою завжди точні.

ДИЗАЙН

Пакет Sandwich Panels ідеально підходить для точного та ефективного моделювання фасадів, дахів та облицювання промислових об’єктів і комерційних багатоповерхових будівель. Програмне забезпечення значно покращує робочий процес завдяки наявності бази даних конфігурацій для врахування різних типів стін і дахів. Унікальна деталізація і розподіл панелей можуть бути збережені і використані повторно в будь-який час. Після завершення моделювання автоматично генеруються панелі та додаткові елементи. Результат: точна BIM-модель, готова для підготовки робочих креслень, визначення кількості, оцінки вартості і навіть для участі в тендері.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

Документація для всієї зовнішньої оболонки будівлі з сендвіч-панелей, несучого каркасу і кріплень може бути створена з легкістю. Вигляди, заголовки, мітки, розміри та графіки – все це легко створюється за допомогою команди “Створити збірку”. Креслення з застосованими графічними налаштуваннями можуть бути автоматично створені для окремих панелей або цілих стінових/покрівельних збірок.

СПІВПРАЦЯ

При додатковому використанні додатку Cut Opening полегшує спільну роботу команди, точно визначаючи місця перетину інженерних мереж, несучих конструкцій та ізольованих сендвіч-панелей; створюючи отвори; і вставляючи необхідні компоненти для всіх інженерних мереж і будівельних конструкцій на відповідних перехрестях у моделі Revit.

БУДІВНИЦТВО

З Sandwich Panels легко планувати транспортування та монтаж сендвіч-панелей на будь-якій будівельній конструкції. Наявність максимально точної BIM-моделі означає точне визначення кількості та розкрою панелей, тому монтаж на місці є більш ефективним, менш витратним і менш марнотратним. Крім того, додаток Panel Packer дозволяє оптимізувати виробництво і логістику, допомагаючи скоротити час, витрати і викиди CO2.

Ідеально підходить для:

нових і досвідчених користувачів Revit, техніків Revit, архітектурних техніків, BIM-консультантів, координаторів, BIM-менеджерів та інших BIM-професіоналів.

архітектурних і будівельних проектувальників, а також для будівельників і кошторисників, які хочуть автоматизувати процеси і заощадити час і витрати.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Підписка Sandwich Panels на 1 рік”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[display-posts category=”autodesk”]

Shopping Cart