Акція
,

Підписка Wood Framing OAK на 1 рік

116,144.00 

+ Free Shipping
Артикул: W-F-OAK-1 Категории: ,

Wood Framing OAK це програма для проектування, будівництва та виготовлення стійко-балкових каркасів з важкої деревини в Revit®.

Wood Framing OAK дозволяє користувачам Revit® миттєво створювати каркаси стін, підлог і дахів з масивної деревини; створювати стійко-балочні (також звані стійко-перемички) каркасні конструкції; виконувати структурний аналіз; створювати власні робочі креслення для виготовлення і будівництва зрубів або будинків з важкого дерев’яного каркасу; і, за бажанням, експортувати їх на верстати з ЧПУ.

Функції універсальні, параметри легко контролювати, а зміни відбуваються в режимі реального часу. Більше ніяких креслень – просто проектуйте і приймайте рішення, знаючи, що ви отримаєте високоякісну модель.

Ознайомтеся з робочим процесом створення каркаса будівлі з важкої деревини в Revit за допомогою Wood Framing OAK.

Налаштуйте конфігурації та стандарти для створення каркасів стін, перекриттів і даху з важкої деревини.
Автоматично генеруйте кроквяні ферми та визначайте детальні багатошарові крокви за допомогою повністю настроюваних правил і шаблонів.

Розподіляйте та керуйте деталями для створення з’єднань дощатих і балочних рам з розрізами, характерними для рам з важкої деревини / дуба, за допомогою Smart Connections.
Легко готуйте робочі креслення і списки розкрою з усіма необхідними видами, в яких елементи розмічені, відсортовані, позначені, сплановані і розраховані за масою.
Експортуйте елементи та деталі пост-балочного каркасу на верстат з ЧПК або виробничу лінію CAD/CAM.

 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Підписка Wood Framing OAK на 1 рік”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

[display-posts category=”autodesk”]

Shopping Cart