Аренда під проект

Опис послуги:
Швидкий старт проектної команди на нашому хмарному сервісі. Ви отримуєте доступ до хмарного, налаштованого, захищеного сервісу з необмеженим обсягом даних, який дозволяє керувати, працювати з документацією та контролювати проект у режимі реальної години з будь-якого місця світу. Адміністрування віддаленого робочого доступу на базі Autodesk Docs – це наша турбота.

Для чого:
Для злагодженої роботи проектної команди в одному робочому середовищі, яке дає вам можливість: Централізованого управління, контроль всією документацією проекту у віддаленому режимі, можливість порівнювати 2D та 3D моделі проекту, затвердження документів, фіксування та виправлення помилок, коментування, позначки щодо проекту. Організація спільної роботи проектувальників. Вивантаження файлів у хмару з правильними параметрами виду документа. Постановка та контроль виконання завдань.

Кому необхідно:
Створено для інженерів CAD та BIM. Команді, яка працює над проектом будь-якої складності у віддаленому режимі та цінує свій час.

Як працює:
Команда отримує доступ до хмарного сервісу із можливістю працювати над проектом у режимі реального часу. Після закінчення дії підписки вивантажуємо всі документи проекту для скачування за посиланням.

Які вигоди:
Доступ до файлу з будь-якої точки світу, будь-якого пристрою за наявності Інтернету. Швидкий старт, заощадження часу на організацію простору. Злагоджена робота проектної команди в одному робочому середовищі. Гнучкість у створенні команди. Захищене робоче середовище. Необмежений обсяг даних. Перегляд усіх креслень, моделей у браузері без додаткових програм.    Кошик