АРХІТЕКТУРНІ ТА ІНЖЕНЕРНІ КОНЦЕПЦІЇ

Маємо багаторічний досвід у створенні архітектурних та інженерних концепцій, будівель найвищої складності, такі як торговельні центри, об’єкти цивільної авіації, житлові комплекси, енергоефективні будівлі, офіси, готелі, а також концепції реконструкції або реновації індустріальних об’єктів.

Під час роботи над концепцією ми враховуємо протипожежні норми, норми інклюзивності, світові тренди та досягаємо максимальних показників GLA та високих показників енергоефективності будинків. Це дає змогу інвестору отримати архітектурно привабливий і швидко окупний проєкт.

Наш досвід і технології дозволяють розробити варіативність концепцій, враховуючи математичне моделювання процесів, потоків людей, моделювання енергоефективності, освітленості тощо. Завдяки цьому отримуємо найвищі показники інвестиційної привабливості проекту з обраної ділянки.

Наша компанія також робить оцінку використання земельної ділянки та разом із консалтинговими компаніями, які спеціалізуються на маркетингу, розробляє проекти, що реально реалізувати.

Етапність розробки концепцій:

  • Оцінюємо ділянку. Визначаємо який тип нерухомості найефективніше на ній побудувати та скільки квадратних метрів під забудову, не порушуючи норми й архітектурну привабливість проєкту.
  • Допомагаємо варіативно зрозуміти концепцію для реалізації проєкту. Наприклад, це може бути тільки житло або житло поєднане з торгівлею, комерцією тощо.
  • Робимо техніко-економічні показники проєкту для розрахунку інвестиційної та фінансової моделі проекту.
  • Розробляємо унікальні пропозиції фасадів будівлі: зазвичай, ми пропонуємо декілька варіантів.
  • Готуємо інженерну концепцію. Розраховуємо навантаження на інженерні мережі для дотримання технічних умов, а також готуємо завдання для виконання наступних стадій проектування.    Кошик