Про компанію

BIM Partner – твій надійний партнер в сфері проектування

БІМ Партнер – це компанія, яка створена архітекторами, проектувальниками та інженерами з великим досвідом реалізації об’єктів вищої категорії складності, тому  ми розуміємо ваші потреби BIM/CAD та легко реагуємо на виклики проектної, інженерної, архітектурної та будівельної індустрій.

Щодня ми надаємо не лише низку рішень для багатьох секторів, але й засоби, завдяки яким використання наших рішень стає ще простішим. Ми прагнемо забезпечити, щоб дизайнери, архітектори, інженери та конструктори були оснащені не тільки ефективними інструментами для підтримки проектування, а й високим рівнем послуг та сервісів, послугами навчання та широкого ассортименту спеціалізованого комп’ютерного та сервісного обладнання.

В нас час робота над будь-якими проектами вимагає постійного використання сучасних технологій. Але щоб технології використовувались ефективно потрібні кваліфіковані спеціалісти до яких можна звернутись.

Саме тому було прийнято рішення створити команду, яка буде надавати кваліфіковані послуги для наших партнерів, проводити навчання, допомагати у підборі необхідного обладнання, супроводжувати вас протягом усього часу роботи з нами та використання програмного забезпечення компанії Autodesk.

Для багатьох спеціалістів, які працюють в програмах Autodesk, давно не секрет, що є ряд переваг працювати саме на ліцензійному програмному забезпеченні. Але, нажаль, в нашій країні залишається велика кількість проектних організацій та спеціалістів, які не знають всіх можливостей, що з’являються під час роботи з ліцензійним ПО.

Як показують міжнародні практики проектування та інжинірингу, робота в хмарних сервісах Autodesk пришвидшує виконання проектів мінімум на 15% та відповідно виходить збільшення продуктивності та прибутку проектної організації.

Ми надзвичайно пишаємося тим, що системи CAD/BIM, які ми впроваджуємо, та наші сервіси підтримують наших клієнтів у досягненні їхніх цілей, і ми можемо опосередковано стати частиною багатьох захоплюючих проектів. Наші клієнти завжди отримують професійне навчання, технічну підтримку та повний супровід від наших спеціалістів, після чого вони можуть ефективніше виконувати роботи по своїх проектах, використовуючи всі можливості програмних продуктів від компанії Autodesk.

Кошик