Реєстрація на курс

AutoCAD. Просунутий курс

 1. Різні методи введення команд і опцій. Використання власних систем координат. Пошук і видалення зайвих і дубльованих об’єктів. Використання клавіатурних скорочень і створення власних команд, файл acad.pgp
 2. Типи масивів і робота з ними.
 3. Полілінії, сплайни, мультилінії. Властивості, викреслювання і редагування.
 4. Просунуті методи нанесення розмірів. Асоціативні і анотативні розміри. Складні розміри (ланцюжки, розміри від бази). Редагування і створення розмірних стилів.
 5. Прийоми створення складних текстових об’єктів. Однорядковий текст. Варіанти вирівнювання, імпорт текстів з інших програм. Введення спеціальних символів. Особливості роботи з шрифтами типу SHX і TTF.
 6. Просунуті методи штрихування. Асоціативне штрихування, штрихування незамкнених областей, штрихування за зразком тощо. Створення власних шаблонів.
 7. Блоки і робота з ними. Властивості блоків, особливості роботи з кольорами та типами ліній. Атрибути блоків. Редагування блоків. Динамічні блоки. Зовнішні блоки (XREF). Дизайн-центр.
 8. Геометричний калькулятор і його використання.
 9. Параметризація і її використання.
 10. Допоміжні команди. Перевірка розмірів, визначення геометричних характеристик об’єктів: площа, центр мас, моменти інерції. Таблиці. Групування, фільтри вибору. Очищення файлів креслення від зайвих об’єктів
 11. Налаштування AutoCAD під власні потреби користувача. Налаштування інтерфейсу і робочих параметрів. Робочі середовища і профілі. Системні змінні. Налаштування і створення власних меню. Власні шаблони.
 12. AutoLISP – вбудована мова програмування AutoCAD. Робота з програмами сторонніх розробників. Поняття про програмування на AutoLISP і його використання для автоматизації рутинної роботи в AutoCAD і створення макросів для власних меню. (Можливе проведення індивідуальних занять для поглибленого вивчення AutoLISP ).

     Тривалість заняття – 1,5 години. Всього 18 годин.

      Вартість курсу: 12000 гривень.  Кошик