Для кого підходить Revit і Revit LT?

Багато хто помилково вважає, що Revit LT підходить тільки невеликим організаціям. Це не так. Великим компаніям Revit LT потрібен не менше, може навіть і більше.

Revit LT – це полегшений, бюджетний варіант програми Revit.

Функціонал Revit LT підійде проєктувальник архітектурного розділу, тоді як у повноцінному Revit представлено інструменти для архітектурного проєктування, проєктування інженерних мереж і будівельних конструкцій, а також будівництва.

Повна версія Revit включає можливості для спільної роботи, аналізу та візуалізації (рендеринг) у самій програмі.

Як показує досвід впровадження BIM у великих компаніях, не всім фахівцям проєктної групи потрібно використовувати повну версію Revit.

Так, наприклад, BIM-менеджерам і керівникам проєктних груп достатньо програми Revit LT, яка дає змогу контролювати процес створення моделі в режимі перегляду.

Також Revit LT буде оптимальним варіантом для фахівців, які займаються дооформленням проєктної документації. Полегшений варіант дає змогу виводити необхідну інформацію з BIM-моделі.

Повноцінна версія Revit необхідна тільки тим фахівцям, які безпосередньо створюють інформаційну модель.

Продукти Autodesk вже перестали бути розкішшю для українського ринку і перетворилися на доступні та потрібні інструменти для якісного проєктування, а додаткові сервіси які входять до підписки значно полегшують роботу над проєктом.

Якщо ти хочеш бути на крок попереду своїх конкурентів завжди використовуй ліцензійне ПЗ та користуйся новими можливостями та сервісами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик